مطالب مرتبط با مبلمان

همه چیز درباره مبلمان - با افزایش آگاهی و دانش خود مبلمان مناسب و مورد نیاز خود را با قیمتی کمتر تهیه و یا تعمیر کنید

مبلمان چسترفیلد

مبلمان چسترفیلد

مبلمان چسترفیلد یکی از محبوب ترین مبلمان کلاسیک میباشد که طراحی اصلی آن انگلیسی است. اما این روزها طراحی های بسیار متفاوتی از این نوع مبلمان مانند چسترفیلد ایتالیایی، چسترفیلد مدرن و ... وجود دارد که با نام مبل چسترفیلد معرفی میشود. در این مطلب شما را با مبل چسترفیلد کلاسیک و اصیل آشنا میسازیم.

تمیز کردن مبلمان

تمیز کردن مبلمان

برای آنکه همیشه مبلمان منزلتان تمیز باشد بهتر است از کاور و یا پیراهن مبل استفاده نمایید. اما اگر به هر دلیلی تمایلی به استفاده از کاور مبل ندارید، مبلمان شما به طور معمول هر شش ماه نیاز به تمیز کردن اساسی خواهد داشت.

مبل استیل

مبل استیل

مبل استیل مبلی است که بیشتر جنبه تشریفاتی و رسمی دارد. طراحی مبلمان استیل به گونه ای است که همه و یا بخشی از کلاف (اسکلت چوبی) آن نمایان است و با استفاده از ابزار و رنگ آراسته شده است.

قوانین چیدمان منزل

قوانین چیدمان منزل

همیشه پرسش مشترکی در بین مخاطبان وجود دارد کهمی پرسند : چرا دکوراسیون خانه مان به دلمان نمی نشیند؟ برخلاف این که همه چیز را از قبل تهیه و تدارک دیده اند، سبک مناسب را انتخاب کرده اند، حتی با هزینه زیاد مبلمان و وسایل را خریداری کرده اند اما باز هم به ان چیزی که می خواستند نرسیده اند و فکر می کنند یک

نگهداری از مبل استیل

نگهداری از مبل استیل

مبل های استیل به دلیل ظرافت و آسیب پذیری بالا نسبت به سایر مدل های مبل نیاز به مراقبت بیشتری دارند . در زیر به نکاتی اشاره خواهد شد که رعایت آنها سبب طول عمر بیشتر این دسته از مبل ها خواهد شد . لازم به ذکر است که مطالب ارائه شده در کلیه مدلهای مبلمان استیل صادق است .

ویژگی های مبل خوب

ویژگی های مبل خوب

خرید مبلمان، تنها به انتخاب مبلی با ظاهر دلخواه محدود نمی‌شود؛ این که مبلی انتخاب کنیم که رنگ و طرح مورد نظرمان را داشته باشد، یا اندازه‌اش متناسب با فضای منزل باشد بسیار مهم است.

چه مبلی بخرم

چه مبلی بخرم

یکی از مسائلی که گهگاه ذهن برخی از افراد به ویژه خانمها را مشغول میکند خرید مبلمان منزل است. فارق از میزان هزینه ای که برای خرید مبلمان صرف میشود نکاتی وجود دارد که میتواند راهنمای خوبی برای خرید مبلمان مناسب باشد. این یادداشت نکاتی را یادآور میشود که وابستگی چندانی به سلیقه افراد ، زیبایی و هزینه خ