خدمات رویه کوبی و تعمیر مبل

برترین کیفیت و برآورد نازلترین قیمت تعمیر و رویه کوبی مبل را با فورنیچر کاریزما تجربه کنید

تعمیر مبل

تعمیر مبل

تعمیر مبل کاریزما یک انتخاب هوشیارانه برای افرادی است که مبلمان خود اهمیت میدهند. خدمترسانی صادقانه، تجربه، تخصص و تعهد، استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و راهنمایی بسیار دقیق همراه با برآورد منصفانه هزینه تعمیرات مبلمان شما مشتریان گرانقدر، وجه تمایز کارگاه تعمیرات مبلمان کاریزما با سایرین است.

رنگ کاری مبل

رنگ کاری مبل

یک مبل زیبا و شیک علاوه بر رویه کوبی خوب و مناسب نیازمند رنگکاری صحیح و اصولی است. استفاده از رنگ های باکیفیت و بادوام و همچنین مهارت بالا در انجام کار تاثیر بسزایی در زیبایی مبل دارد.

طلا کاری مبل

طلا کاری مبل

این روزها استقبال از طلا کاری مبل بشدت افزایش یافته است و تقریبا در تمامی مبل های با کیفیت، بجای رنگ طلایی برای زیبایی بیشتر از ورقهای طلا استفاده میکنند. فورنیچر کاریزما بهترین انتخاب برای طلا کاری مبل و ترمیم مبل ورق طلا است.

تعمیر مبل چرمی

تعمیر مبل چرمی

گاهی یک شکاف کوچک یا حتی خراشیدگی بر روی مبل میتواند زیبایی و کارآیی مبل چرم شما را تحت الشعاع قرار دهد. تماس مبل کاریزما بهترین و مطمئن ترین کارگاه تعمیرات مبل چرم، بهترین راه حل شماست!

مبل سفارشی

مبل سفارشی

طراحی و تولید مبلمان سفارشی برای دکوراسیون های خاص یک کار حرفه ای و نیازمند تجربه و تخصص فراوان است. فورنیچر کاریزما با طراحی دقیق و جزئیات مدنظر شما بهترین کیفیت را به شما هدیه میدهد