تعمیر مبل چرمی

گاهی یک شکاف کوچک یا حتی خراشیدگی بر روی مبل میتواند زیبایی و کارآیی مبل چرم شما را تحت الشعاع قرار دهد. تماس مبل کاریزما بهترین و مطمئن ترین کارگاه تعمیرات مبل چرم، بهترین راه حل شماست!

تعمیر مبل چرمی
تعمیر مبل چرمی

رویه کوبی و تعمیر مبل چرم

در اغلب موارد فرسودگی یا آسیب های وارده به مبل چرمی بیش از آن است که با روشهای ساده و خانگی قابل رفع باشد و برای تعویض رویه یا تعمیرات مبل چرم به یک کارگاه مجهز و معتبر نیازد دارید. تعمیرات مبل کاریزما با تمام توان آماده مرمت و بازسازی مبل چرم شماست. کافیست با ما تماس بگیرید.

دلایل نیاز به تعمیر مبل چرم

1- فرسودگی چرم مبلمان

فرسودگی چرم مهمترین و پرشمارترین آسیب های وارده به این قبل مبلمان است. در صورت رسیدگی نامناسب معمولا پس از مدتی چرم مبل خشک شده و پوسته پوسته میشود. متاسفانه راه حل ساده و موثری برای برطرف کرده این مشکل وجود ندارد و برای تعمیر مبل چرم خود نیاز به رویه کوبی مجدد خواهید داشت و با توجه به نوع کار این کار به هیچ وجه در منزل شدنی نیست.

2- تعمیر کلاف مبل چرمی

مبلمان روکش شده با چرم هم مانند سایر مبل ها پس از گذشت زمان و استفاده مکرر فرسودگی میشوند. لق شدن پایه ها، صدای جیرجیر کلاف مبل ، افت نشیمنگاه و پشتی مبل و خراب شدن فنربندی از جمله موارد این آسیب هاست. اما خبر خوب این است که مبل کاریزما با شما فقط یک تماس تلفنی فاصله دارد.

پرسش های متداول در رابطه با تعمیرات مبل چرم

آیا میتوان رویه مبل چرم را با پارچه تعویض کرد؟

تقریبا در تمامی مدلهای مبلمان میتوان این کار را انجام داد اما طراحی برخی از مبلها برای رویه ای چرمی صورت گرفته است و بخاطر این مسئله ممکن است پس از تعمیر مبل چرم و رویه کوبی آن با پارچه مبل شما زیبایی و جلوه قبل را نداشته باشد.

هزینه تعمیر مبل چرمی چقدر میشود ؟

برای تعمیر مبل چرم و سایر مبلمان هزینه ثابتی نمیتوان در نظر گرفت. بسته به مدل مبل و تعمیرات مورد نیاز متفاوت است.

هزینه حمل و نقل مبلمان چگونه محاسبه میشود؟

هزینه باربری و حمل مبلمان در این کارگاه کاملا رایگان است.

بهترین کارگاه تعمیر مبل چرم

تعمیر مبل چرم خود را به بهترین کارگاه تعمیر مبل تهران بسپارید. کیفیت بالا، استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه و مهارت استادکاران رویه کوبی و تعمیر مبل تضمین کار و رمز موفقیت تعمیرات مبل کاریزما است.