مبل سفارشی

طراحی و تولید مبلمان سفارشی برای دکوراسیون های خاص یک کار حرفه ای و نیازمند تجربه و تخصص فراوان است. فورنیچر کاریزما با طراحی دقیق و جزئیات مدنظر شما بهترین کیفیت را به شما هدیه میدهد

مبل سفارشی
مبل سفارشی

برای برخی از افراد چیدمان و دکوراسیون منزل یا محیط کار بسیار حائز اهمیت است. همچنین برخی از فضاها ( ائم از مسکونی و غیر مسکونی )واقعا نیازمند مبلمانی ویژه و متناسب با حال و هوای آن فضا را دارند. از طرفی برخی فضاهای کوچک پذیرای هر نوع مبلمان با هر اندازه ای نیستند. در این مواقع بهترین و موثرترین راهکار برای ایجاد فضایی کارآمد و دکوراسیونی جذاب نیازمند مبل سفارشی خواهید بود.

مبلمان سفارشی چیست؟

ساخت مبل سفارشی یعنی طراحی و تولید مبل بر حسب ضرورت و نیاز فضا و همچنین معیارهای مورد نظر مشتری. در واقع زمانیکه شما درخواست ساخت یک مبل سفارشی را میدهید ، جزئیاتی نظیر اندازه، مدل، پارچه و رنگ مطابق با سلیقه شما طراحی میشود. اینکار کمک میکند تا فضای مورد نظر شما با سلیقه شما کاملا منطبق باشد.

ساخت مبلمان سفارشی از آنجا اهمیت دارد که

خبر خوب این است که فورنیچر کاریزما تجربه، تخصص و شهرت مناسب برای اجام پروژه شما را کاملا دراست. کافیست با ما تماس بگیرید!

نحوه ساخت و سفارش

1- شما طراحی میکنید و ما میسازیم

اگر شما جزئیات مورد نیاز خود را میدانید و به جمع بندی کافی در مورد مبل مورد نظر خود رسیده اید بخش مهمی از پروژه تولید و ساخت مبل سفارشی خود را به اتمام رسانده اید و کافیست با یکی از متخصصین مبل کاریزما مشاوره داشته باشید. منظور از جزئیات مدل، طرح، ابعاد و رنگ است.

2- با کمک شما طراحی میکنیم و میسازیم

در صورتیکه نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید فنگ شویی ما به شما کمک خواهند کرد تا بهترین و مناسبترین مبلمان را برای دکوراسیون شما طراحی و پس از تائید مشتری ، مبل سفارشی شما را تولید خواهیم کرد.

هزینه ساخت مبل سفارشی

ساخت مبلمان سفارش نسبت به خرید یک دست مبلما بیشتر است و این موضوع میتواند گاهی به چندین برابر آن نیز برسد. چرا که اجرای دقیق طرح نیازمند زمان بسیار بیشتری است.